enrique iglesias - fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
enrique iglesias - fan club

enrique iglesias - fan club
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Splošna pomoč

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ChocoLate^nach
Moderator
Moderator
ChocoLate^nach


Število prispevkov : 75
Join date : 29/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeTor Dec 30, 2008 2:39 am

Rabite pomoč glede foruma?
Pišite sem!

P.S.Če rabite pomoč ki je že našteta v prejšnih temah pišite tja! Če rabite kako drugo pomoč pišite sem!
Nazaj na vrh Go down
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 276
Join date : 24/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 6:48 am

v profilu dai nastavitve pol pa tam ko devaš DA pa NE moreš najt Ob vsakem postu prikaži moj podpis al nekak tak .. pa daj tam DA.
Nazaj na vrh Go down
https://enriqueiglesias.slovenianforum.com
enrique_fan
Gost
Gost



Število prispevkov : 11
Join date : 28/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimePet Jan 02, 2009 1:07 pm

ja..jaz bi pa rabla pomoč..ker ne vem če sem se na pravi forum včlanla..ker kamorkoli (razen v menni) pogledam povsod vidim rbd? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 276
Join date : 24/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimePet Jan 02, 2009 4:10 pm

kai zaii? to ni forum od rbd .. sam ena tema je od njih .. drugače pa obstaja na milijone njihovih forumov
Nazaj na vrh Go down
https://enriqueiglesias.slovenianforum.com
ChocoLate^nach
Moderator
Moderator
ChocoLate^nach


Število prispevkov : 75
Join date : 29/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 4:57 am

Ja,sam to ne spada lih u temo pomoč..mislm nevem..po čem pa sklepaš da je od rbd? sj ni dost stvari od rbd...
Nazaj na vrh Go down
enrique_fan
Gost
Gost



Število prispevkov : 11
Join date : 28/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 10:58 am

mislim..ne o temah..ampak nasploh..npr. bannerji pa avatarji so večinoma od rbd in podobno.. nikjer pa od enrique-a Shocked
pa to sem tu napisala..ker pač se mi zdi da rabim pomoč da razumem =)
Nazaj na vrh Go down
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 276
Join date : 24/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 12:01 pm

ja enim je pač rbd vreiii .. sej ene tut majo od enriqueja .. tak da se ne pritoževat .. zaii če ti pa rbd ni vrei pa pač posamezniku piši na ZS
Nazaj na vrh Go down
https://enriqueiglesias.slovenianforum.com
ChocoLate^nach
Moderator
Moderator
ChocoLate^nach


Število prispevkov : 75
Join date : 29/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeSob Jan 03, 2009 1:47 pm

enrique_fan je napisal/a:
mislim..ne o temah..ampak nasploh..npr. bannerji pa avatarji so večinoma od rbd in podobno.. nikjer pa od enrique-a Shocked
pa to sem tu napisala..ker pač se mi zdi da rabim pomoč da razumem =)
Lej...Jst sm lahko na forumu od npr. kraljice elizabete,al pa na forumu od jurija zrneca,pa mam lahk jst banner pa avatar od kšnih kot so npr. Tokio Hotel,50 cent.....Pa se nou noben pritožuou..Mormo met lih od kraljice elizabete,al pa od jurija zrneca?

Sj jst bom takele poste brisala,če bojo tok bz..sj nočem bit nesramna,sam a ni bz to pisat? To napiš pod kritike al pa kj,če mislš se kej prtožt,če pa sam komentar daš,piš pa v temo Chat al pa kej tazga,al pa MT-ju po ZS-ju
Nazaj na vrh Go down
ChocoLate^nach
Moderator
Moderator
ChocoLate^nach


Število prispevkov : 75
Join date : 29/12/2008

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:54 am

Še neki..

mam ene par predlogov pa nevem kam nej jih napišem pa jih bom kr sm,ker ne najdem pametnejše teme,in bi lahk odprl dodatn podforum >>pripombe,pohvale<< da bi sm pol napisala pa tko...
Nazaj na vrh Go down
Jass.
Admin
Admin
Jass.


Število prispevkov : 170
Join date : 26/12/2008
Age : 30
Kraj : Veleniie.

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 5:48 am

ChocoLate^nach je napisal/a:
Še neki..

mam ene par predlogov pa nevem kam nej jih napišem pa jih bom kr sm,ker ne najdem pametnejše teme,in bi lahk odprl dodatn podforum >>pripombe,pohvale<< da bi sm pol napisala pa tko...

Odpri jo Ja.
Nazaj na vrh Go down
Jass.
Admin
Admin
Jass.


Število prispevkov : 170
Join date : 26/12/2008
Age : 30
Kraj : Veleniie.

Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 5:49 am

Loccita` je napisal/a:
v profilu dai nastavitve pol pa tam ko devaš DA pa NE moreš najt Ob vsakem postu prikaži moj podpis al nekak tak .. pa daj tam DA.

Sj sm dala pa še vedno noče mi podpisa. neke napake so. in ka jz vem. xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Splošna pomoč Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Splošna pomoč   Splošna pomoč Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Splošna pomoč
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
enrique iglesias - fan club :: Pomembno.! :: Pomoč.-
Pojdi na: